Αρχική » Αναζήτηση Εξετάσεων » Αττικής, Νομαρχία Αθηνών » Όλοι οι δήμοι

Νομός

Δήμος

Από:

Έως:

Αναζητηση

107 Προγραμματισμένες εξετάσεις βρέθηκαν


# Επωνυμία Δήμος Κατηγορία Ημερομηνία Έναρξη Λήξη
1 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων Prof Experts - Υπαλληλος Τουριστικού Γραφείου 18-10-2017 12:00 13:00
2 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων Prof Experts - Υπαλληλος Τουριστικού Γραφείου 18-10-2017 13:00 14:00
3 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 19-10-2017 17:00 20:00
4 ΚΕΚ ΜΑΝΩΛΑ Α.Ε. Δ. Αθηναίων Prof Experts - Προωθητής Πωλήσεων Λιανικού Εμπορίου (Merchandiser) 19-10-2017 10:00 11:00
5 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων Prof Experts - Υπαλληλος Τουριστικού Γραφείου 20-10-2017 12:00 13:00
6 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 20-10-2017 17:00 19:00
7 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 20-10-2017 15:00 18:00
8 ΚΕΚ ΜΑΝΩΛΑ Α.Ε. Δ. Αθηναίων Prof Experts - Προωθητής Πωλήσεων Λιανικού Εμπορίου (Merchandiser) 20-10-2017 10:00 11:00
9 EUROLOGOS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 20-10-2017 14:00 15:00
10 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων MASTER IN OFFICE 20-10-2017 18:00 19:00
11 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 21-10-2017 10:00 12:00
12 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 21-10-2017 10:00 11:00
13 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 21-10-2017 11:00 12:00
14 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 21-10-2017 10:00 16:00
15 VICTORIA΄S SCHOOL Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 21-10-2017 12:00 16:00
16 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 21-10-2017 11:00 12:00
17 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 23-10-2017 10:00 12:00
18 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 23-10-2017 19:00 20:00
19 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 25-10-2017 18:00 20:00
20 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 25-10-2017 10:00 13:00
21 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 26-10-2017 17:00 20:00
22 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) Δ. Αιγάλεω Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 26-10-2017 10:00 11:00
23 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) Δ. Αιγάλεω Prof Experts - Υπάλληλος Υποδοχής-Εξυπηρέτησης Πελατών Ξενοδοχείου 26-10-2017 10:00 12:00
24 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-10-2017 18:00 20:00
25 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-10-2017 19:00 20:00
26 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-10-2017 17:00 19:00
27 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-10-2017 15:00 18:00
28 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 27-10-2017 15:00 21:00
29 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 27-10-2017 15:00 21:00
30 EUROLOGOS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-10-2017 14:00 15:00
31 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) Δ. Αιγάλεω Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 27-10-2017 10:00 11:00
32 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 27-10-2017 18:00 19:00
33 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 27-10-2017 18:00 20:00
34 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου PHOTOSHOP POLIS 27-10-2017 18:00 19:00
35 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) Δ. Αιγάλεω Prof Experts - Υπάλληλος Υποδοχής-Εξυπηρέτησης Πελατών Ξενοδοχείου 27-10-2017 10:00 12:00
36 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 30-10-2017 19:00 20:00
37 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου SPSS 31-10-2017 19:00 20:00
38 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 01-11-2017 10:00 12:00
39 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 01-11-2017 10:00 13:00
40 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 02-11-2017 17:00 20:00
41 MASTER Α.Ε. Δ. Αργυρουπόλεως Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 02-11-2017 15:00 16:00
42 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 03-11-2017 17:00 19:00
43 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 03-11-2017 19:00 21:00
44 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 03-11-2017 18:00 20:00
45 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 03-11-2017 19:00 20:00
46 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 03-11-2017 15:00 18:00
47 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 04-11-2017 10:00 12:00
48 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 04-11-2017 10:00 13:00
49 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-11-2017 11:00 12:00
50 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 04-11-2017 10:00 13:00
51 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-11-2017 12:30 14:30
52 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 04-11-2017 10:00 12:00
53 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 04-11-2017 10:00 11:00
54 VICTORIA΄S SCHOOL Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 04-11-2017 12:00 14:00
55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 04-11-2017 11:00 12:00
56 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 04-11-2017 10:30 13:30
57 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 06-11-2017 19:00 20:00
58 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 06-11-2017 10:00 12:00
59 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 07-11-2017 17:00 19:00
60 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 08-11-2017 10:00 12:00
61 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 08-11-2017 10:00 13:00
62 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 08-11-2017 10:00 11:00
63 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 08-11-2017 12:00 13:00
64 MASTER Α.Ε. Δ. Αργυρουπόλεως Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 08-11-2017 15:00 16:00
65 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 09-11-2017 17:00 20:00
66 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Στέλεχος Διαχείρισης Αποθήκης 09-11-2017 10:00 11:00
67 MASTER Α.Ε. Δ. Αργυρουπόλεως Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 09-11-2017 15:00 16:00
68 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 10-11-2017 17:00 19:00
69 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 10-11-2017 15:00 21:00
70 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 10-11-2017 15:00 21:00
71 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 10-11-2017 19:00 21:00
72 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 10-11-2017 18:00 20:00
73 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 10-11-2017 19:00 20:00
74 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 10-11-2017 17:00 19:00
75 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 10-11-2017 15:00 18:00
76 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 12:00
77 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 13:00
78 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 16:00
79 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 16:00
80 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 11-11-2017 11:00 12:00
81 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 13:00
82 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 11-11-2017 10:30 13:30
83 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 11-11-2017 12:30 14:30
84 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 12:00
85 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 11-11-2017 10:00 11:00
86 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 11-11-2017 11:00 12:00
87 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 11-11-2017 10:00 11:00
88 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 11-11-2017 11:00 12:00
89 ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Δ. Δάφνης Prof Experts - Στέλεχος Διαχείρισης Αποθήκης 11-11-2017 12:00 13:00
90 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 13-11-2017 19:00 20:00
91 MASTER Α.Ε. Δ. Αργυρουπόλεως Prof Experts - Πωλητής Λιανικής 13-11-2017 15:00 16:00
92 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 13-11-2017 10:00 12:00
93 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 15-11-2017 10:00 12:00
94 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 15-11-2017 10:00 13:00
95 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου Web Development 15-11-2017 19:00 20:00
96 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 16-11-2017 17:00 20:00
97 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 16-11-2017 17:00 19:00
98 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου MASTER IN OFFICE 16-11-2017 17:00 21:00
99 CYBER EDUCATION Δ. Δάφνης INTERMEDIATE 18-11-2017 10:00 12:00
100 IQLearning Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 18-11-2017 10:00 13:00
101 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 18-11-2017 11:00 12:00
102 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 18-11-2017 10:00 13:00
103 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 18-11-2017 12:30 14:30
104 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 18-11-2017 10:00 12:00
105 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 18-11-2017 10:00 11:00
106 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 18-11-2017 16:00 18:00
107
>